Állásajánlatok

Értékesítési asszisztens

Feladatok:

A kiskereskedelmi és egyéb partnerek rendszeres látogatása

Direkt értékesítés, rendelésfelvétel elvégzése

Piac – és értékesítés elemzése

Meglévő partnerek forgalmának növelése

Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel, érdeklődésük felkeltése, tájékoztatásuk a cég termékeiről

Részvétel az ajánlatok kidolgozásában és a szerződések előkészítésében

Az üzletfejlesztési menedzserrel együttműködve marketing eszközök költséghatékony felhasználása

Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Jelentések, riportok, beszámolók készítése

Belső fejlesztésű rendszerek használata, kezelése

Követelmények:

25 év alatti pályakezdő

felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség ( élelmiszeripari / közgazdasági / kereskedelmi

MS Office felhasználói szintű ismerete

Nyílt, hiteles kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, terhelhetőség, folyamatszemlélet

Elkötelezettség a munka iránt, kezdeményező készség, képesség az önálló munkavégzésre

Energikus, kitartó hozzáállás, és képesség a csapatban való munkára

Előnyt jelent:

Élelmiszeripari értékesítésben/sütőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Egyéb információ az állásról:

Munkába állás kezdete azonnal

Teljes munkaidő állás

HESI Kft.

Galvács Brigitta

Tel: 36/516-557

E-mail: munkaugy@hesi.hu

Gépkocsivezető
Hajnali kezdéssel
áruterítő munkára keresünk gépkocsivezetőket.
Feltétel: valós tehergépjármű vezetési tapasztalat, B kategóriás jogosítvány. Belépés: azonnal.

HESI Kft.